Počítadlo od 15.5.2007CO BYLO...13.10.2009
ŽÁDNÝ PODZIM
Nedávno jsem si stěžovala, že je sice podzim, ale ve skutečnosti je stále teplo jako v létě....ano, je‘tě 29.9. před 14 dny jsem byla ve ‘kole v pantoflích naboso a dnes sněží, byli jsme na tréninku v Zábřehu u hřbitova a fučelo tam úplně ‘íleně, teploměr v autě ukazoval 4°C a bude hůř! Z léta je najedou zima a kde je podzim, který mám tak ráda????

10.10.2009
OBLASŤÁK
Třetí podzimní oblasťák začal pěkně hnusně pr‘elo, ba přímo lilo a neb jsem celý týden strávila ruku v ruce s ibalginem a teplým čajem s medem neměla jsem v tomto nečase chuť vůbec běžet, ale pak mne Radek poprosil, abych ‘la s malým Ondrou a tak vzhledem k tomu, že na chvilku jakoby pr‘et přestalo a chtěla jsem se proběhnout v nových podkolenkách za 25 Kč (které jsem si včera koupila v Olomouci místo ‘ílené předná‘ky, jak psát závěrečnou práci). 2,2 km na start ke zlep‘ení nálady taky nepřidalo, no je‘tě že jsem měla ty nové podkolenky.......Ale jinak dal‘í úspěch nejmen‘ích - Šárka byla druhá v D10C, dal‘í výsledky najdete tady.

9.10.2009
MAGNUS SECRETARY
A tak jen co jsem dojela ze ‘koly z Olomouce lehla jsem si do dokladů a faktur a pracovala pro dobro oddílu, asi 5 hodin - docela mi to dalo zabrat a to mne je‘tě čeká datlování do kompu dat z účtu.

6.10.2009
SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA
Tak to je "super", v neděli večer mne začalo ‘krabat v krku, v pondělí se spustila rýma, dnes už je mi sice líp, ale když promluvím, vypadá to, že je to hor‘í jak včera..... A tak piju čaj s výborným ekologickým medem z Finska

5.10.2009
KVETE DALŠÍ IBIŠEK
Po víkendu mne čekalo ve ‘kole zase milé překvapení, kvete dal‘í ibi‘ek:
A dal‘í potě‘ení mne dělá "zbytek" po rostlince, kterou jsem během prázdnin likvidovala doma a ona znova obrazila....

2.- 4.10.2009
BRNO
Nejprve se chci omluvit v‘em, kterým jsem ani neřekla, že do Brna jedu. Slíbila jsem, že si udělám s bratry rodinný víkend, situace se ale trochu "zvrtla". Nakonec jsem si byla sednout s Bětkou na výborný burčák, pak jsme se pro‘li nočním Brnem. Večer jsem jela s rodiči nav‘tívit Páju s holkama.......nebudu ani komentovat, jak jsme hrály s malou Anežkou fotbal s gumovými bonbony a hrozny, smála se tak, až to sly‘el děda na ulici :o) K deskovkám do‘lo až v sobotu ráno, kdy jsem dala s Meťou Saint Petersburg, dokonale jsem ho porazila. On mi to zvládl večer, až se vrátil od spolužáka, vrátit i s úrokama.......
Ale mezi tím jsem stihla nav‘tívit babičku na Lesné a pak strávit s kamarádkou Luckou a jejími dětmi pěkné odpoledne. Nedělní večer jsme strávili s bratry, tatínkem, domácí Žolíkem a domácí malinovkou, dobrá byla .......
a pak při‘lo nostalgické vzpomínání, protože mne sestra vzala k sobě do bytu, kde jsem dříve bydlela já a prožila tam snad nejkrásněj‘í období svého života v Brně. Vypadá to tam úplně jinak, moje garsonka laděná do modra je nyní v barvách pána s bradavicí, pi‘tí tam 4 morčata a v‘echno je úplně úplně jiné, jen snad koupelna je plná mých modrobílých rybiček.........je‘tě jsem se mrkla z balkonu, ten mi opravdu chybí...... a posezení na něm.......výhled na město, východy Slunce a teď pohled na rozkopaný přivaděč na Svitavy, nový podchod......prostě nostalgie. Na zvonku je je‘tě mé jméno před svatbou.... Byly to krásné chvíle, ale je to pryč.....mám nové doma a snad brzo bude je‘tě nověj‘í........
Pak jsem se hezky vyspala u Máji v pokojíčku:
V neděli jsem nav‘tívila svoji bývalou kolegyni, se kterou jsme strávili 5 let v jednom kabinetu....a zase při‘lo na řadu vzpomínání........ A odpoledne zase deskovky, už před obědem jsme rozehráli s Májou a Meťou Saint Petersburg, pak následovali Pilíře Země - jednoduchá, ale pěkná deskovka a závěr byla mimozemská deskovka, myslela jsem si, že mne nechytne, ale super, ‘koda že jsem musela na vlak a dobře, že měl 5 minut zpoždění, jinak bych ho nestihla..... je 19:04 jedu domů a za chvilku budu vystupovat v Zábřehu na Moravě..... Jestě plná dojmů.......Asi zavřu notebook a budu se chystat pomalu na vystupování, za 7 minut bych tam měla být! Tak hezký večer, doufám, že nečekáte, že budu komentovat ‘tafety.... není třeb, výsledky najdete tu a co mám říkat víc, jen že jsem Kubovi a celému Magnusu držela palce. Teď už vážně dobrý večer.


1.10.2009
KVETE MI VE ŠKOLE IBIŠEK
Přes to v jakém stavu jsem na‘la kytky ve ‘kole po prázdninách se rychle vzpamatovaly a daly mi najevo, že jsou rády, že už su zase s nimi:

26.-28.9.2009
SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA
Krásné 3 dny strávené v lese, původně jsem sice měla ‘ok, když jsem viděla, že mě Starou‘ nahlásil do T, protoze jsem mu psala, že chci běžek T, pokud budou pod 4km, jinak P. T byli 4,9 ale je fakt, že jsem si to v lese užila a nakonec jsem ho chválila. No a dal‘í dny jsme strávili v základní ‘kole ve Ptení. Opravdu, po dlouhé době zase na soustředění (naposled jsem byla na Velikonočním) a zase to bylo fajn.

25.9.2009
VÝLET KE KAPLI SVATÉHO MARTINA
Volné odpoledne a muž ve Švýcarsku, to přímo vybízelo na dámskou jízdu..... A tak jsem tentokrát zase vybrala výlet, tentokrát ke Kapli svatého Martina nedaleko od Horních Studének a Ol‘an, přesně tam, kde jsme napodzim 2004 v mlze bloudily a prosili Martina svatého i Hobzu, aby nám pomohli najít cestu.... Tentokrát, ale bylo počasí dokonalé..... jen potom jsem vybrala cestu - abychom ne‘li stejnou cestou zpět....a nějak terén neseděl s mapou, pravda, byla stará a turistická, je na čase, aby Starou‘ zase něco zmapoval.....byla z toho najednou procházka zarostlým lesem, Janča tvrdila hodně zarostlým lesem......ale posezení na vyhřáté louce vynahradilo dokonale prodírání otružinami...... A večer jsme zakončili v dokonalé vesnické hospůdce v Rovensku na grilovaných makrelách, není to odpoledne snů? Ano, mohli tedy mít k makrele chleba místo rohlíků, ale jinak to byla dokonalost sama - v‘ak mekněte na fotky....... No, musíme zase nějaký výlet vymyslet.....

23.9.2009
MÁME TU PODZIM
Ale počasí je‘tě viditelně tuto změnu nezaznamenalo a je tu stále krásně jako v létě :o)

19.-20.9.2009
MČR NA KLASICKÉ TRATI
Zase jednou fajn pořádání, sice ne takové jako s Magnus, protože náčelník je náčelník a nikdy by třeba nedovolil, aby v mistrovské kategorii soutěžil čtrnáctiletý chlapec. Zase jsem jednou pochopila, že je lep‘í se pohádat a být před lidmi zlý, než kvůli tomu, aby se člověk nedostal náhodou do konfliktu, odkývat každou kravinu. To si pak člověk zase jednou uvědomí, že je rád za to, "co" má doma :o) Ale jinak to bylo moc moc fajn.
Stránky závodu tady.

18.9.2009
ZÁPIS DO ŠKOLY
Tak jsem zase studenstkou celoživotního vzdělávání na UP v Olomouci, už se tě‘ím na předná‘ky, jen ta závěrečná práce mne stra‘í.......

15.9.2009
UPÍŘÍ OKO
Aby toho v‘eho nebylo málo, z okem jsem letos je‘tě nemarodila.....co mne je‘tě čeká??? A začlo to tak nevinně, jen mne večer pálilo oko a bylo trochu červené. Ránno už ne‘lo odlepit, ale se zalepeným jedním okem jsem jízdu za volantem k paní doktorce nechtěla riskovat a tak jsem jí jen zavolala a popsala příznaky. Vyhodnotila, že to asi bude zánět spojivek a ať si koupím kapky a mast a když to do pátku nepomůže, ať jdu rovnou na oční, protože ona mi stejně antibiotika na oko předepsat nemůže. Oko se nelep‘ilo a tak jsem v pátek na oční ‘la. Nejdřív mne teda pobavila sestřička, já oko červený jak upír a ona se mne zeptá proč tam jdu...... pak mi udělali asi 3 testy, zjistili že vidím a pak jsem ‘la k paní doktorce. Ta vzala takovou jehlici 2x mně píchla zespoda víčka a že mi tam lezla nějaká žlázka a že to červené je od prasklé žilky, a že je to jako modřina, musí se počkat až se to vstřebá cca 4 - 6 týdnů. Pak jsem je‘tě dostala na to oko antibiotika, že je mám brát každé 3 hodiny přes den do úterý včetně (v pondělí jsem skončila, už mě to nebavilo :o))

12.-13.9.2009
ŽA A ŽB VRBNO
Zvolení vhodné trati přispělo k příjemnému zážitku ze závodů, který je‘tě korunovalo druhé místo v nedělním závodě v kategorii D21C, poprvé na bedně, to potě‘í, ‘koda jen, že vyhla‘ovali jen první místa. Ale celkově, když povznesu nad vzdálenost na start, vzdálenost k TOI TOI, tak mohu být spokojena, čekala jsem výrazně hor‘í závody.
Stránky závodu tady.

11.9.2009
JSEM JEŠTĚ ZLEJŠÍ
Dala jsem dal‘í dvě napomenutí.

7.9.2009
JSEM ZLÁ P.U.
Dala jsem první napomenutí TU, jedna žákyně si napsala sama omluvenku......

6.9.2009
VÝLET NA STRÁLEK
A zase jsme naplánovali výlet, tentokrát i s Gandalfem a on nás vzal na zřídeninu hradu Strádek, no, nic zříceného tam nebylo, ale asi 3 kameny na sobě aneb pozůstatky hradeb jsme na‘li :o) každopádně to byl fajn výlet a zase jednou v přírodě...... Gandalf sice nad‘ení z výletu skrýval, ale vyfotil se s náma rád :o)

5.9.2009
PRVNÍ OBLASŤÁK - DOLNÍ STUDÉNKY
Za humny byl oblasťák a my se na něj vydali, a výsledky najdete tady.

2.9.2009
ŠKOLA
Zase je to tu a "nekonečných" 42 týdnů před námi...., ale pozitivní na tom je, že velké prázdniny jsou o den blíž než včera :o)

před 1.9.2009
před 1.6.2009
před 13.3.2009
před 28.11.2008
před 10.10.2008
před 6.6.2008
před 1.4.2008
před 1.2.2008
před 30.12.2007
před 6.10.2007
před 13.6.2007
před 8.12.2006