NĚCO PRO ZASMÁNÍ - VTIPY


10. AKTUALITA
Kolegyně učí šesťáky z občanky, mají za úkol každou hodinu hlásit nějaké aktuality, co se kdy kde stalo. A takhle jednou se přihlásí "Pepíček":
"Paní učitelko, představte si, že k nám do republiky přijel jeden bohatý německý podnikatel a tady u nás ho zabili. A víte, co udělali kamarádi toho německého podnikatele? Přijeli do Čech a vyvraždili celou vesnici, aby ho pomstili!"
"Nepovídej, to jsem neslyšela a jak se ta vesnice jmenovala?"
Chlapec s vážnou tváří odpověděl "Lidice!"

9. BEBE
Vytáhne čtyřkař sedmák bebesušenku a nabízí kolegovi:
"Pane učiteli, vemte si!"
"Děkuji, nechci úplatek!"
"To není oplatek, to je sušenka!"

8. MATURITY NA ZDRAVCE
Ahoj Bohčo,
zkouším už druhej týden u maturit, někdy je to dost síla…
Takže jestli tě rozveselí pár vyslechnutých studentských perliček, tady jsou:
1. Jestlipak víš, jaký problém řeší Neruda ve fejetonu Kam s ním? - Kam vyhodit starý slovník!
2. Hádej, co dělal Gogolův Revizor. - Kontroloval jízdenky ve veřejné dopravě.
3. Tolstého román: - Anna Kurnikovová
4. Spalovač mrtvol se považoval za mecenáše Židů (rozuměj mesiáš)
5. Zdravotní sestra musí pacientovi před odběrem krve zkontrolovat pohlavní orgány! (kolegyně z hematologie se řehtá ještě teď)
6. Napoleon bojoval v husitských válkách a padl v bitvě na Bílé hoře. (= odpověď na dotaz, jakou dobu zachycuje Tolstoj v románu Vojna a mír)
To jen pro dnešek. Celkem jsme s kolegyní řádily a 3 slečny si ty svoje výkony budou muset ještě jednou zopáknout.
Ahoj Eva

7. ZVÍŘÁTKA A POVOLENÍ
Zvířátka v lese se dohodla, že > si postaví sídliště. Vyšlou do města mazanou lišku, aby tedy sehnala > potřebná povolení. Přešel den, dva, tři, týden a liška nikde. Po čtrnácti dnech se vrátí se staženým ocasem celá zničená povídá: "35 povolení jsem sehnala, ale to 36. nejdůležitější se mi sehnat nepovedlo."
Tak zvířátka vyšlou medvěda. Není nejchytřejší, ale nejsilnější, tak by mohl ledacos zařídit, řekla si zvířátka. Přešel den, dva, týden a medvěd nikde. Po měsíci se vrátil, vyhublej, vystresovanej a říká - "35 povolení mám, ale to 36. - to prostě sehnat nejde."
Zoufalá zvířátka už pomalu propadají beznaději, když v tom se přihlásí vůl, že by to zkusil ve městě vyřídit. Zvířátka se pousmějí a praví: "Ty Vole? Když to nezařídila mazaná liška ani silný medvěd, ty tam nemůžeš uspět!"
Ale vůl se nedal odradit a vyrazil do města. Za tři dny zvířátka po ránu vzbudil velký rambajs. Vstanou a vidí v dálce vola, jak si to maže k lesu, za zády bagry, jeřáby a náklaďáky s pískem. Zvířátka se radují a diví zároveň, ptaj se vola: "Vole, jak jsi to dokázal ?!?!?!
"Jednoduše", povídá vůl. "Přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, otevřu druhý - spolužák, otevřu třetí - zase spolužák....

6. E-MAIL
Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit jestě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až přístí den. Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením.
Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl a e-mail tak odeslal na špatnou adresu.
Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu zesnulého manžela.
Její choť byl po mnoho let významný činitel a tudíž přislo velké množství kondolencí včetně i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi.
Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole bězící počítač. Na monitoru pak četl následující:
Komu: Mé milované ženušce
Předmět: Jsem na místě
Datum: 7. února 2007
Vím, že budeš mým e-mailem > překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a já ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejsí příchod. Moc se těsím,až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla ta moje. Tvůj milující manžel
P.S.: Tady dole je opravdu horko.

5. PSYCHIATR
Psychiatr sedí u sebe v ordinaci. Pacienti nechodí, nikdo nevolá. Zkrátka, nuda! V tom se otevřou dveře a do nich po čtyřech vejde muž s něčím mezi zuby, v rukou má taky zvláštní předměty a ještě za sebou po chodbě něco táhne.
Doktor na něj: "Óóó, kdopak se nám to plazí na návštěvu? Není to snad maličký hádek? Tak se doplaz a vítej, malý hádku, doktor ti pomůže." Osoba na čtyřech však zakroutí nesouhlasně hlavou.
"Ááá, tak ty jsi tedy malá želvička, která se sem vleče na slovíčko?" Osoba na čtyřech opět nesouhlasně zakroutí hlavou.
"Tak, kdopak tedy jsi? Že by snad malý červíček?"
Muž pustí z pusy drát a povídá: "Jděte do háje, doktore. Já jsem váš systémák a natahuju vám tu síťový kabel."

4. ZPOŽDĚNÝ POLITIK
Katolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti.
Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen,aby pronesl malý projev.
Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov:
"Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na strašné místo. Můj první penitent mi řekl, že ukradl televizi a když ho navštívila policie, vylhal se z toho. Ukradl peníze svým rodičům,podvedl svého zaměstnavatele, spal se ženou svého šéfa, užíval nelegální drogy a nakazil svou sestru pohlavní nemocí. Byl jsem v šoku. S postupem času jsem ale zjistil, že ne všichni jsou tak špatní a dokonce je tato farnost plná skvělých a milujících lidí."
Právě v momentě, kdy kněz dokončoval svou řeč, přišel politik se spoustou omluv, proč jde pozdě a ihned začal se svou řečí:
"Nikdy nezapomenu na den, kdy sem dorazil náš kněz. Vlastně jsem měl tu čest být prvním, koho zde zpovídal..."

3. AMERICKÝ RADAR BUDE V BRDECH

2. DENÍK AMERIČANA PŘI POBYTU NA MORAVĚ:
Pondělí - piju s Moraváky
Uterý - skoro jsem zemřel
Středa - zase piju s Moraváky
Čtvrtek - lituji, že jsem nezemřel v úterý...

1. CAMEL
Ukažte se jak umíte překládat: Come shall then well bload ?
Then well bload shell when blaight !
...Blaight yatchman.
překlad:
Kam šel ten velbloud? Ten velbloud šel ven blejt.
Blejt ječmen.
Pokud se vám to nezdá, přečtěte si anglický text nahlas.